środa, 1 stycznia 2014

Nowy Rok 2014

Gdzie spędziliście Sylwestra?
Ja spędziłam na "pidżama party" w wersji solo.
Nafaszerowana lekami, pod kołdrą, z laptopem oczekiwałam na powrót mojego M., który wrócił około godziny 1:00, a dzieci spały za ścianą.
Czytałam sobie relację z Wigilii Blogerów, a konkretnie jakie blogi i blogerów cenią sobie i dlaczego uczestnicy owej Wigilii na blogu blogoSTREFA. Zaczęłam przed północą 31 grudnia, a skończyłam jak zaczęło być hucznie i kolorowo czyli już 1 stycznia. Podobno jaki Sylwester czy Nowy Rok taki cały rok czy coś w tym stylu. Wniosek z tego, że nadal po blogosferze pałętać się będę i bloga pisać również.
A propos tego eee...zabobonu(?) czy ja mam cały rok chorować i spędzać w łóżku kolejne 365 dni? A w życiu! Mam inne pomysły.
Generalnie zatem zbyt wielkiej uwagi nie przywiązałam do zmiany rocznika w dacie. Dzieci spały, M. jeszcze nie dotarł, plastikowe okna w miarę skutecznie wyciszały cały zewnętrzny rozgardiasz, była cisza i spokój. O tak, cisza...przy dwójce dzieci jest to "towar deficytowy", więc tym bardziej doceniany przeze mnie.

Żadnych postanowień noworocznych. I tak ich nie realizuję, więc po co mam cokolwiek postanawiać.

Zdrowie dla całej rodzinki to najważniejsze co sobie i innym życzę. Jak jest zdrowie to na resztę można samemu zapracować.5 komentarzy:

 1. Ha ha, żadnych postanowień, może jakieś malutkie :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. też będę chorować rok cały ;) ja byłam w pracy od 16 do rana...

  radości, miłości, zdrowia i spełnienia marzeń

  OdpowiedzUsuń
 3. No to dużo zdrowia na cały rok ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba większość miała Piżama party:) Myśmy prawie przespali, dzieciaka nie dało się dobudzić, na sztuczne ognie, a szampana (picolo) piliśmy po obiedzie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. no to zdrowia i wszystkiego dobrego w nowym roku ;)

  OdpowiedzUsuń

Zawsze chętnie przeczytamy co mają do napisania inne mamy :) Zapraszamy do komentowania