poniedziałek, 2 lipca 2012

Chrzest

Uff...Już po wszystkim. Wiktorka ochrzczona, po wszystkim mi nerwy zeszły i czułam się po południu jak przekłuty balon.
Młoda zachowywała się idealnie, tzn. całą mszę przespała, a potem zanim w ogóle zrozumiała o co chodzi to już było po wszystkim.
Zaprosiliśmy uczestników na obiad do jednej z kołobrzeskich restauracji. Zasadniczo nie korzystamy z tego typu usług, ale, że wydarzenie wyjątkowe, to i wyjątkowej oprawy nam się zachciało.
I powiem, a raczej napiszę tak. Nigdy więcej do tej restauracji nie pójdę i nikomu polecać jej nie zamierzam. Wszyscy, którzy kiedykolwiek zamierzają odwiedzić Kołobrzeg, niech szerokim łukiem omijają "Adabar". Chyba, że w międzyczasie zmienią kucharza. Jeden z gości właśnie taką sugestie przekazał kelnerowi.
Sama restauracja  wygląda całkiem stylowo, tylko to jedzenie...
A nasza bohaterka? W restauracji zachowywała się jak dama. Siedziała sobie grzeczniutko całkiem długi czas, a po posiłku zjedzonym przez część gości, podczas gdy kolejni czekali na swoje dania, to już pod opieką najpierw babci, a potem cioci pobiegała sobie rozprostowując nóżki.
W ostateczności na główce miała skromna opaskę i w ogóle ubrana była skromniutko, ale według mnie wyglądała ślicznie. Zresztą cóż innego ja mama, mogłabym napisać :)
Ja w mojej "firankowej" sukience czułam się wyśmienicie, ale niestety nawet ona nie mogła ukryć moich krągłości, w związku z tym podjęłam decyzję...ale o niej kiedy indziej.
Zdjęcia? No cóż, jak zwykle fotoamatorzy, więc niekoniecznie fotki ciekawe, ale kilka można światu pokazać.8 komentarzy:

 1. gratulacje! ślicznie wyglądałyście Kobietki :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, a Wikusia wyglądała jak aniołek:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne wyglądaliście! Cała czwórka, ale Wiktorka najładniej!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. ale jestescie cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie dziewczyny wyglądacie a córeczka to Aniołek piękny w tym dniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przed nami take ten wyjątkowy dzień:) Gratuluję Wikusi Sakramentu.

  OdpowiedzUsuń
 7. ślicznie dziewczyny wyglądacie!

  OdpowiedzUsuń

Zawsze chętnie przeczytamy co mają do napisania inne mamy :) Zapraszamy do komentowania