niedziela, 12 sierpnia 2012

Zmiany

Czas na kolejne zmiany w naszym życiu. Tym razem mieszkaniowe. Właściciele mieszkania, które wynajmujemy chcą go sprzedać i to najlepiej w trybie pilnym. Zatem i my w trybie pilnym zaczęliśmy poszukiwać kolejnego mieszkania. Czas poszukiwań 10 minut :) Po informacji jaką otrzymałam wykonałam telefon do znajomej, która jakieś dwa miesiące wcześniej mówiła mi, że ma mieszkanie do wynajęcia, ale zaufanym osobom. Okazało się, że tacy się do dnia dzisiejszego nie znaleźli, kiedy zadzwoniłam ja. Osobiście obejrzałam mieszkanko w piątek, a dzisiaj już całą gromadą czyli rodzinnie. Mnie spodobało się od razu, bo ma swój klimat ponieważ mieści się w starej kamienicy. M. troszeczkę nosem pokręcił, ale i tak decyzja zapadła na tak ze względu na cenę.
Mamy zatem dwa tygodnie na ogarnięcie wszystkiego, bo od września już będziemy mieszkać gdzie indziej. Tu zostawiamy masę dobrych wspomnień i cztery lata naszego życia. Ale aby do przodu.
Przy okazji może ktoś podpowie jaki internet na linii TP. Czy orange czy lepiej jednak jakiś mobilny? Tu mieliśmy z naszej kablówki, ale tam niestety jej nie ma.

13 komentarzy:

 1. mysmy nasze terazniejsze mieszkanie tez znalezli w ekspressowym tempie:)
  udanej i szybkiej przeprowadzki Wam zycze:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zważywszy, że mamy dwa tygodnie z małym haczykiem to wszystko będzie w iście ekspresowym tempie:)

   Usuń
 2. Nie zazdroszczę pakowania i rozpakowania ale przeprowadzki tak :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama sobie tego pakowania i rozpakowywania również nie zazdroszczę, ale na przeprowadzkę się cieszę, bo mieszkanko raz, że większe a dwa ma ten klimat starych murów:)

   Usuń
 3. O tak, kamienice mają swój niepowtarzalny klimat! I te okna, z reguły duże, w zupełnie innym kształcie niż w blokach :)
  Aż Ci troszkę zazdroszczę przeprowadzki, ale przede wszystkim urządzania- uwielbiam :)
  Z internetem chyba nie pomogę, rodzice mają z Orange i nie jest najlepszy, ale oni na wsi mieszkają i tam chyba po prostu problem z zasięgiem jest. Ogólnie chyba pomyślałabym nad mobilnym, zawsze to na wakacje czy na wycieczkę gdzieś można laptopa z netem pod pachą wziąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystko wyskoczyło tak nagle, że o urządzaniu jakie bym chciała tylko pomarzyć mogę:( Ze względów finansowych oczywiście.

   Usuń
 4. O rany, to będziesz miała wesoło:( Nie zazdroszczę Ci tego całego pakowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pracy czeka mnie dużo, ale cieszę się na zmiany:)Może zapoczątkuje to jakieś zmiany na lepsze?

   Usuń
 5. Gratuluję pozytywnego kroku do przodu :)
  Z Internetem to zalezy co wolicie czy szybsze łącze czy zabrać pena z netem i lapem gdzie się chce :) Teraźniejsze mobilne mają juz nawet 14 GB więc to dobry transfer :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie szybsze łącze, bez żadnych limitów. Poza tym mam przecież komputer stacjonarny (choć laptop mi się marzy), więc pewnie stanie na stacjonarnym internecie tylko szukam teraz żeby tanio było :):)

   Usuń
 6. marzy mi się mieszkanie w starek kamienicy!!! zazdroszcze!

  OdpowiedzUsuń
 7. powodzenia w pakowaniu, układaniu i meblowaniu :) my mamy neostradę i się świetnie sprawdza. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie ze się tak szybko udało :)

  OdpowiedzUsuń

Zawsze chętnie przeczytamy co mają do napisania inne mamy :) Zapraszamy do komentowania