wtorek, 12 listopada 2013

Wyszła mi na przeciw.

W ostatnim poście (KLIK) pisałam o pierwszych prezentowych inspiracjach. W pierwszej kolejności zaprezentowałam lalki lalaloopsy. Te, o których pisałam, to wersja 30 cm. W sklepie, ale i na allegro cena waha się od 100,00 do 130,00 zł.
Są też lalki w wersji 18 cm

zdjęcie allegro.pl

zdjęcie ze strony allegro.pl

 zdjęcie allegro.pl

Ceny kształtują się od 65 zł plus przesyłka oczywiście. W sklepie widziałam po 85 zł. Pomyślałam  że skoro niewielka różnica w cenie, to może jednak ta większa by się bardziej opłacała.

Nagle, okazało się, że jest szansa na lalkę mniejszą i za mniejszą cenę. Dużo mniejszą. 
Rano otrzymałam dwa telefony. Od mamy i od koleżanki z tą samą informacją.

Lalaloopsy będą w Biedronce! Po 49,99 PLN. Na pewno nie we wszystkich sklepach, więc 21.11.2013 wyruszam na łowy. Gdziekolwiek lalki będą, przede mną się nie uchowają, na pewno znajdę i zakupię.
5 komentarzy:

 1. mamy tę piereszą ze zdjęcia i jedną duzą ogrodniczkę :) są mega fajne ale bardzo ciężkie :) hehe nasza Olga sie lubi nimi bawić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo one są chyba z gumy, tak? na tyle co obejrzałam w sklepie, stąd i waga troszkę większa niż plastik czy szmacianki.

  OdpowiedzUsuń
 3. są też lalki 8 cm, czyli Lala Loopsy Mini, ale dzięki za info o tych w Biedronce :) Moja córcia za nimi szaleje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, że są mini, tyle, że mini to chyba za małe dla tej mojej córeczki. Marzyłam o dużej, ale finansowo jednak bardziej skłaniam sie ku tej.

   Usuń
 4. Właśnie mama mi dzisiaj mówiła że w biedronce będą już zabawki. Muszę obejrzeć tę gazetkę może coś moim chłopakom znajdę.

  OdpowiedzUsuń

Zawsze chętnie przeczytamy co mają do napisania inne mamy :) Zapraszamy do komentowania